Services

 Havalimanı Vip Transfer Hizmeti

İstanbul'un tüm noktalarindan havalimanlarina vip transfer hizmeti alabileceğiniz binlerce seçenek arasinda Vip Mercedes, Audi, Bmw modelleri ve sayısız marka araçlarimizla konforlu, güvenli ve programinizi aksatmadan erişebileceğiniz bir deneyim için türkiye'nin kurumsal, tescilli markasi Vip Transfer'i tercih etmeniz durumunda asla pişman olmayacaksınız.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimani'ndan, Arnavutköy, Ataşehi̇r, Avcilar, Bağcilar, Bahçeli̇evler, Bakirköy, Başakşehi̇r, Bayrampaşa, Beşi̇ktaş, Beykoz, Beyli̇kdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fati̇h, Gazi̇osmanpaşa, Güngören, Kadiköy, Kağithane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendi̇k, Sancaktepe, Sariyer, Si̇li̇vri̇, Sultanbeyli̇, Sultangazi̇, Şi̇le, Şi̇şli̇, Tuzla, Ümrani̇ye, Üsküdar, Zeyti̇nburnu gibi tüm ilçelere vip transfer hizmetleri sunmaktadır.

 İster kısa yolculuklarda ister uzun süreli olanlarda; alan darlığı, tecrübesiz şoförlerden kaynaklanan pek çok sıkıntı yaşanmaktadır. Bu sıkıntıların tamamen ortadan kalkması için sürekli çalışmalar yapan firmamız, havalimanından şehre adım attığınız anda sizi alacak ve istediğiniz herhangi bir noktaya götürecek lüks transfer hizmeti sunmaktadır. 

Lüks araçlar, sizlerin yol boyunca rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiştir. Tüm araçların camları siyah filmlerle kapatılarak yolcuların dışarıdan rahatsız olması engellenmiştir.

Mutlu Müşteriler